Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Felgi Stilauto SR900 - jak wam sie podobają i czy pasują

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Felgi Stilauto SR900 - jak wam sie podobają i czy pasują

    Zamieszczone przez Zibi
    ...ze foteliki klasy I i II mozna montowac normalnie przodem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu przy aktywnej poduszce. Wazne jest wtedy, zeby przedni fotel odsunac maksymalnie do tylu i maksymalnie do gory.....
    Dzięki - Nie robi. Na tylnej kanapie montuje drugi fotelik/gondolke dla najmłodszego malucha. Za mną z kolei siedzi żonka łypiąca okiem na malucha. :wink:

  • #2
    Felgi Stilauto SR900 - jak wam sie podobają i czy pasują

    Idzie wiosna czas kupić nowe fele :wink:

    Strasznie mi się podobają felgi Stilauto SR900:


    Można je objerzeć tu.
    Co myślicie o tej firmie i czy te fele rozmiar 16' waszym zadaniem przypasują do octy kombi?

    I przy okazji spytam o śruby zabezpieczające czy macie jakieś preferencje co do marki lub jakieś sugestie przy kupnie?
    Leon FR 2.0TDI 170KM

    Komentarz


    • #3
      BioBogon mój znajomy ma w Toyce, bardzo sobie chwali.
      Ja nie wiem jak Stillauto sięzachowują na dziurach :roll: , więc zdecydowałem się na ATSy
      Ale te wyglądają miodzio
      Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
      Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
      BMW serii 3... Radość z jazdy.

      Komentarz


      • #4
        byc moze bede odosobniony w swoim pogladzie, ale do octy, ktora jak dla mnie jest samochodem troche "z gruba ciosanym", masywnym - takie wlasnie felgi bardziej pasuja, czyli jakies z szerszymi ramionami (cos jak enzo V lub O).
        a te same w sobie sa oczywiscie ok, po prostu wydaje mi sie ze octa na takich felach wyglada jakby miala troche rachityczne "nóżki"
        ale to wszystko to chyba rzecz gustu jednak... :roll:
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz


        • #5
          Ładne, fajnie wychodzą na boki ramiona, ale z myciem masakra :|
          ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
          www.wasilewski-foto.pl
          KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez szkoda
            byc moze bede odosobniony w swoim pogladzie, ale do octy, ktora jak dla mnie jest samochodem troche "z gruba ciosanym", masywnym - takie wlasnie felgi bardziej pasuja, czyli jakies z szerszymi ramionami (cos jak enzo V lub O).
            a te same w sobie sa oczywiscie ok, po prostu wydaje mi sie ze octa na takich felach wyglada jakby miala troche rachityczne "nóżki"
            ale to wszystko to chyba rzecz gustu jednak... :roll:
            Właśnie mi się też tak wydaje, że powinny być masywne. Problem w tym, że żadne masywne mi się nie podobają. Te i tak są grubsze niż wszystkie szprychowe, które IMO są fajne

            Zamieszczone przez wasyl
            Ładne, fajnie wychodzą na boki ramiona, ale z myciem masakra
            Faktycznie mycia nie brałem po uwagę... chyba jednak estetyka weźmie górę nad praktyczną stroną. Mam czarne auto, więc zdarzyłem się zdystansować do tego, że prawie zawsze wygląda jak brudne k


            A może coś wiecie o trwałości Stilauto, które jest włoskie, a o tym to już krążą mity...
            Leon FR 2.0TDI 170KM

            Komentarz


            • #7
              tak w ogole to najlepiej kiedy jest mozliwosc zobaczenia roznych opcji na samochodzie w realu, no ale z tym czasem trudno...
              saport techniczny baj DGW
              była BKD+DSG '05 120kkm
              była BXE '08 190kkm
              no i nie ma :-)

              Komentarz


              • #8
                Nie udało mi się znaleźć żadnego zdjęcia tych felg na skodzie i pozostał mi virtualny tuning

                Wieczorem wrzuce pikczer z domu.
                Leon FR 2.0TDI 170KM

                Komentarz


                • #9
                  Jezeli chodzi o sruby zabezpieczajace, to moje zdanie jest takie, ze nigdy wiecej tego shit'u nie zaloze. U mnie obmielily sie gwinty i nie obeszlo sie bez przyspawywania nowych srub na klucz
                  O2FL RS | S2 | F2

                  Komentarz


                  • #10
                    tomek, Bo jakosc to nie jakos :idea: - takie haslo mojego kolegi.

                    Dlatego dobre sruby kosztuja. Jest jeszcze cos. Krazy opinia, ze posmarowana sruba sama sie odkreci - jeszcze nie widzialem takiego przypadku. Dlatego zawsze lekko gwint przesmarowuje przed zakreceniem sruby, zeby potem nie lamac kluczy, nasadek itd

                    Znam goscia, ktory zalozyl dosc wypasne felunki do tego oponki i pocieszyl sie kompletem okolo tygodnia, gdzie rano pod domem zastal auto na ceglach, a reszta lezala na ziemi. Oczywiscie zabezpieczen zadnych nie mial.

                    Wiem, ze KAZDE zabezpieczenie sruby da sie odkrecic, tylko kwestia czasu, a tego kradnac cos najczesciej ekipa nie ma :idea:
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Maicroft
                      Dlatego dobre sruby kosztuja. Jest jeszcze cos. Krazy opinia, ze posmarowana sruba sama sie odkreci - jeszcze nie widzialem takiego przypadku. Dlatego zawsze lekko gwint przesmarowuje przed zakreceniem sruby, zeby potem nie lamac kluczy, nasadek itd
                      To ile powinna kosztować dobra śruba lub jakiej firmy śruby są dobre?

                      Zamieszczone przez Maicroft
                      Znam goscia, ktory zalozyl dosc wypasne felunki do tego oponki i pocieszyl sie kompletem okolo tygodnia, gdzie rano pod domem zastal auto na ceglach, a reszta lezala na ziemi. Oczywiscie zabezpieczen zadnych nie mial.

                      Wiem, ze KAZDE zabezpieczenie sruby da sie odkrecic, tylko kwestia czasu, a tego kradnac cos najczesciej ekipa nie ma :idea:
                      Ja też znam takie przypadki, dlatego z góry zakładam, że kupuje śruby. W sumie to nie boję się stawiania w nocy, bo garażuje, ale najbardziej martwię się przy jakimś nocnym postoju i myśle, że śruby starczą, żeby odstraszyć.
                      Leon FR 2.0TDI 170KM

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja moge sie wypowiedziec o stilauto ,ale o modelu 5 bo mam w rozmiarze 7x16' :wink:
                        Co do trawalosci to mam je juz 3 rok. Przejachaly jakies 60-70kkm ,czesto samochod byl obciazany i tez sporo dziurek zaliczyly (styl jazdy mam dosc szybki ,ale dziury staram sie omijac). Nie wiem jak innej firmy felgi by sie spisaly ,ale moje juz przydalo by sie dac do prostowania ,bo juz troche sie jajka zaczely robic :roll: (moze to bylo spowodowane zbyt malym cisnieniem w kolach bo mialem 2.0 z przodu i 2.2 z tylu ,a przy wiekszym obciazeniu powinienem miec wiecej w kolach :roll: )
                        Ale nie powiem o nich negatywnie ,bo swoje wyjezdzily k
                        Sruby zabezpieczajace musialem kupic tez stilauto. Klucz musi wchodzic w srube ,a nie ma byc nakladany na nia (waskie otwory w feldze). W tym roku jedna z nich powiedziala dosc i przy probie odkrecania pekla na pol :shock:
                        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                        Komentarz


                        • #13
                          Bardzo fajne fele k ale jak juz wspomniał wasyl z myciem heeh trza bedzie sie pobawić. Ale felgi klasa. Do skody pasuja takie z cienkimi ramionami. Co do zabezpieczenia to warto władować u mnie na osiedlu nagminnie kradną. Dlatego u siebie mam 3 rózne sróby na jednym kole (jedni mowią ze to przesada) a ja uważam ze w zabezpieczeniach nie ma przesady Do tego polecam alarm który reaguje na podniesienie samochodu koszt stopare złotych a warto k
                          OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                          SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Samiec
                            Sruby zabezpieczajace musialem kupic tez stilauto. Klucz musi wchodzic w srube ,a nie ma byc nakladany na nia (waskie otwory w feldze). W tym roku jedna z nich powiedziala dosc i przy probie odkrecania pekla na pol :shock:
                            Cenna informacja, musze zbadać jak będzie z otworami w feldze i śrubami, danke

                            [ Dodano: Pią 10 Mar, 06 17:36 ]
                            Zamieszczone przez neck99
                            Dlatego u siebie mam 3 rózne sróby na jednym kole (jedni mowią ze to przesada) a ja uważam ze w zabezpieczeniach nie ma przesady
                            Śruby z zabezpieczeniami kosztują okło 120zł-150zł, więc trzy komplety to wychodzi to tyle co jedna felga, sporo :?
                            Leon FR 2.0TDI 170KM

                            Komentarz


                            • #15
                              neck99 napisał/a:
                              Dlatego u siebie mam 3 rózne sróby na jednym kole (jedni mowią ze to przesada) a ja uważam ze w zabezpieczeniach nie ma przesady


                              Śruby z zabezpieczeniami kosztują okło 120zł-150zł, więc trzy komplety to wychodzi to tyle co jedna felga, sporo
                              Kupywałem sobie co miesiac jedna pare więc nie ma zle k
                              OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                              SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                              Komentarz


                              • #16
                                Dodakowo sruby z kompletu tej felgi stiauto tez byly na klucz (szesciokatny) ktory wchodzi w lepek sruby. Mozana powiedziec ze standardowe zabezpieczenie ,bo rzadziej spotykany typ klucza :diabelski_usmiech
                                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                Komentarz


                                • #17
                                  Mi sie podobaja, a z myciem nie powinno byc problemu k
                                  DACAR.team

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez BioBogon

                                    To ile powinna kosztować dobra śruba lub jakiej firmy śruby są dobre?
                                    od 60 do 120 zł za komplet

                                    osobiście polecam śruby OZ'ta
                                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      nie chcę otwierac nowego tematu, też zapytam kolegów: ats linia K- polerowane aluminium, pokryte tylko bezbarwnym- jak wam się podobają do okci?
                                      Załączone pliki
                                      Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        moim zdaniem za dużo śrubek :diabelski_usmiech
                                        Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                                        Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                                        BMW serii 3... Radość z jazdy.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez huwe
                                          nie chcę otwierac nowego tematu, też zapytam kolegów: ats linia K- polerowane aluminium, pokryte tylko bezbarwnym- jak wam się podobają do okci?
                                          Mi się podobają, ale mycie tych felg to dopiero masakra
                                          Leon FR 2.0TDI 170KM

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            jakieś takie nie zazbytnio - za prosty desing :krzywy
                                            OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                                            SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              BioBogon, nie martw się o mycie bo to pownienyś uważać za zaletę , zobacz jaki śliczny efekt. W mojej Octavi to są dopiero felgi , kilka małych rantów , tu koło wentyla wyczyścić to 5 min na jedno koło prawie, tylko że po 20 km i kilku hamowaniach powracają do wcześniejszego stanu , ale polerowane felgi bardzo ładnie w octavi wyglądają Przykładowo wersja RIDER
                                              Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                              Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                              Jest O1 1.6 BFQ

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                A ja na lato zamierzam założyć coś takiego: AEZ Xylo. Będę wdzięczny za opinię.
                                                Co o takich felgach myślicie ?:
                                                Skoda Octavia II Combi 2.0 TDI BKD DSG (172/395) by R-Motors-klik

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Arti23
                                                  A ja na lato zamierzam założyć coś takiego: AEZ Xylo. Będę wdzięczny za opinię.
                                                  Co o takich felgach myślicie ?:
                                                  Felgi są fajne, ale IMO nie pasują do Octavi. To są właśnie typowe sprzychówy do mniejszego auta, a Octa jest wielka i będzie jak pisze Szkoda 'rachityczne nóżki' :wink:

                                                  BTW fajnej jakości jest to zdjęcie, żyleta aż można się ogolić.
                                                  Leon FR 2.0TDI 170KM

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X